Kliniky - řešení - Concept Wiesner-Hager
back

Zařízení

pro nemocnice a kliniky

Nábytek na klinikách a v nemocnicích musí splňovat obzvláště náročné požadavky. Vedle funkčnosti a flexibility musí odpovídat početným bezpečnostním a hygienickým předpisům. Aby se pacienti i personál cítili dobře, musí mobiliář vyhovovat také nárokům na estetiku a design.

Ve Wiesner-Hager vyvíjíme nábytek, který lze použít mnohostranně nejen z hlediska funkčnosti, ale který přispívá i k příjemné atmosféře v pokojích pacientů, v pobytových místnostech, v kavárnách a v kancelářích personálu.

Ergonomie a bezpečnost

Uvolněně sedět. Uvolněně vstávat.

Z našeho nábytku se dobře zvedá díky optimální výšce sedu a promyšleně umístěným opěrákům. Ty se nacházejí přesně tam, kde je pacienti a lidé s handicapem potřebují pro poskytnutí pevné opory. Ergonomicky optimalizované tvary tak poskytují maximální stabilitu a flexibilní zádové opěrky zvou k aktivnímu sezení.

Čistota a hygiena bez námahy

Přísné hygienické předpisy jsou v oblasti klinik standardem. Snímatelné a pratelné potahy čalouněného nábytku usnadňují čištění. Další ochranu čalounění zajistí na vaše přání spodní čalounění Eratex, které nepropouští vlhkost. Obzvláště pevné povrchy jsou navíc odolné i vůči agresivním čistícím a dezinfekčním prostředkům. Volitelné používání vysoce kvalitní umělé kůže neobsahující PVC chrání proti chemickým vlivům a zajišťuje snadné čištění.

 

Žádné kompromisy při požární ochraně

Právě ve veřejných zařízeních, jako jsou nemocnice, jsou nastaveny ty nejvyšší požadavky požární ochrany, které platí i pro vybavení. Naše materiály jsou testovány také z protipožárního hlediska a nesou uvedenou certifikaci evropské normy EN. Ustanovením pro požární ochranu odpovídají také použité laky na dřevo, práškové povlaky kovových povrchů a vybrané potahové látky, jako je umělá kůže.

Kontaktujte nás!

Chtěli byste více informací o Wiesner-Hager a našich službách? Rádi od vás uslyšíme.

Oblasti zařízení

  • Kanceláře, oddělení & konferenční místnosti

  • Oblasti čekáren a společenské místnosti

  • Pokoje pacientů & terapeutické místnosti

  • Pobyt & kavárna

Odebírejte náš newsletter!

Nechte se informovat o našich nejlepších projektech, inovacích a aktuálních trendech!

Reference