Contact en vestigingen wereldwijd

Hier vindt u alle vestigingen van Wiesner-Hager en de bijbehorende contactgegevens.

Wiesner-Hager Möbel GmbH
Stammwerk (Produktion und Verwaltung)
4950 Altheim
Linzer Straße 22
+43 (7723) 460 - 0
altheim@wiesner-hager.com
Openingstijden
Mo bis Do: 08:00 – 12:00 & 12:30 – 16:00 Uhr
Fr: 08:00 – 12:00 Uhr
Standort Wien
1010 Wien
Gonzagagasse 15
+43 (1) 532 61 62
wien@wiesner-hager.com
Openingstijden
Mo bis Do: 09:00 – 17:00 Uhr
Fr: 09:00 – 12:00 Uhr

Achtung: An Fenstertagen geschlossen.
Standort Linz
Openingstijden
Mo bis Do: 09:00 – 12:00 & 12:30 – 16:00 Uhr
Fr: 08:00 – 12:00 Uhr

Achtung: An Fenstertagen geschlossen.
Standort Salzburg
bluebird.space Salzburg
5020 Salzburg
Panzerhalle / A1, Ebene 4
Siezenheimer Straße 39A
+43 (662) 62 20 22
salzburg@wiesner-hager.com
Openingstijden
Mo bis Do: 09:00 – 12:00 & 12:30 – 16:00 Uhr
Fr: 08:00 – 12:00 Uhr
Standort Graz
8020 Graz
Bahnhofgürtel 59
+43 (316) 28 73 70
graz@wiesner-hager.com
Openingstijden
MO-DO: 09:00 – 12:00 Uhr & 13:00 - 16:00 Uhr
FR: 09:00 – 12:00 Uhr
Terminvereinbarung auf Anfrage.

An Fenstertagen geschlossen.
Standort Innsbruck
6020 Innsbruck
Eduard Bodem-Gasse 6
+43 (512) 34 51 31
innsbruck@wiesner-hager.com
Openingstijden
MO-DO: 08:00 – 12:00 Uhr & 13:00 - 16:00 Uhr
FR: 08:00 – 12:00 Uhr
Wiesner-Hager Möbel GmbH
Deutschland
97080 Würzburg
Schürerstraße 3
+49 (931) 3 55 85 - 0
wuerzburg@wiesner-hager.com
Openingstijden
Öffnungszeiten: MO-DO: 08:00 – 17:00 Uhr
FR: 08:00 – 15:00 Uhr

An Fenstertagen geschlossen.
Standort Oberhausen
Ansprechpartner: Torsten Ziebertz
46047 Oberhausen
Im TZU IV Technologiezentrum Umweltschutz
Essener Str. 5 (Anfahrt über Straße „Im Lipperfeld“)
+49 171 97 62 915
T.Ziebertz@wiesner-hager.com
Standort DesignerWerkschau München
Ansprechpartner: Manfred Langthaller, Gebietsverkaufsleiter Südbayern
81371 Munich
Gotzinger Str. 52b
+43 (664) 618 26 83
m.langthaller@wiesner-hager.com
Wiesner-Hager BV
NL-6101 XB Echt
Nobelweg 17
+31 (475) 41 02 22
benelux@wiesner-hager.com
Broeinest ADAM
Showroom
NL-1021 KB Amsterdam
Aambeeldstraat 10
+31 622714028
m.weeda@wiesner-hager.com
Wiesner-Hager S.A.R.L.
F-6720 Eckbolsheim
13 rue Ettore Bugatti
+33 (3) 88 59 90 90
france@wiesner-hager.com
Wiesner-Hager Showroom Paris
Studio Belge & Co
75001 Paris
www.studiobelge.fr
30 Rue Croix des Petits
Wiesner-Hager Project s.r.o.
Impact HUB Praha
CZ-150 00 Praha
Drtinova 557/10
+420 (2) 71 730 444
praha@wiesner-hager.com
Wiesner-Hager Bohemia spol.s ro
Humpolec
CZ-396 01 Humpolec
Na Závodí 1357
+420 (565) 501 411
humpolec@wiesner-hager.com
Other European countries
Asia/Pacific
America
Middle East

Contact Formulier

De door u gekozen configuratie is automatisch aan het formulier toegevoegd.
YouTube is uitgeschakeld
Voor het gebruik van YouTube is uw toestemming nodig. Voor meer informatie, zie onze privacy policy
Vimeo is uitgeschakeld
Voor het gebruik van Vimeo is uw toestemming nodig. Voor meer informatie, zie onze privacy policy
Google Maps is uitgeschakeld
Voor het gebruik van Google Maps is uw toestemming nodig. Voor meer informatie, zie onze privacy policy